Apie mus
praeitis | dabartis | ateitis

Mes esame čia, nes supratome, kad klientams mūsų reikia...

Praeitis

Pradėjome savo veiklą dar 2003 metais. Tuo metu pagrindinės mūsų paslaugos apsiribodavo ties vidaus degimo varikliais ir smulkesniais darbais. Vidaus degimo variklių remontas jau antruosius darbo metus vertė rimtai susimąstyti apie autoserviso veiklą.

Remontuojant variklius vis dažniau susidurdavome su purkštukų gedimais, kas skatino gilinti žinias purkštukų remonto darbuose, bei visoje automobilio kuro sistemoje. Klientų patogumui, nuo 2005 metų pradėjome remontuoti automobilių purkštukus ir dirbame su visa dyzeline kuro aparatūra. 

Dabartis

Sukaupėme pilnai 15 metų patirtį vienoje vietoje, perpratome ir sprendžiame sudėtingus gedimus, kurių negali išspręsti kiti. Dyzelinės kuro sistemos remontas nėra tokia siaura sritis, todėl tenka pasimokyti ir naujų dalykų.

Mums jau tapo kasdienybė purkštukų remontas, kuro siurblių remontas, ir kiti darbai, susiję su automobilio kuro sistema. Visus darbus atliekame kruopščiai, esame atsakingi už kiekvieno darbo rezultatą. Neimame iš klientų pinigų už neišspręstas problemas. 

Šiais laikais, modernioje visuomenėje, norime būti matomi internete, todėl nuo 2019 metų startuojame su autopurkstukai.lt internetine svetaine. Suprantame, kad klientams patogu ieškoti lūkesčius atitinkančių paslaugų ne tik ,,iš lūpų į lūpas". 

Ateitis

Ateityje norime klientams būti ne tik autoservisu, bet ir vieta kuria žmonės žino, kad gali pasitikėti. Nuolatos tobuliname savo žinias ir įrangą, kad galėtume išspręsti sudėtingus automobilio gedimus, ir neabejojame, kad taip bus ir toliau, nes automobilių industrija sparčiai juda pirmyn.

Ketiname toliau plėsti restauruojamų automobilių kuro sistemos detalių spektrą, nes pastebime tendenciją: mažiau prieinamos naujos detalės naujiems automobiliams, arba gamintojas jų  visai neparduoda. Naujesnių automobilių gamintojai finansiškai orientuoti parduoti pilną detalę, o ne jų dalis atskirai, pavyzdžiui visą purkštuką gamintojas parduos, bet ne atskirai purkštuko išpurškėją, vožtuvą, korpusą, ir t.t.

Aktuali informacija: 

Automobilio dalių siuntimas paštu - ką reikia žinoti? Kartais nutinka taip, kad tenka dirbti su klientais iš visos Lietuvos - gerų automobilio kuro sistemos specialistų juk ne tiek ir daug... :) Tokiu atveju, jeigu klientai yra toli nuo mūsų, ir negali transportuoti kuro sistemos elementų automobiliu, visada galima siųsti paštu.

Pastovūs svečiai mūsų autoservise yra kuro siurbliai Bosch VP30 VP44 PSG16. Žemiau pateikiame informaciją būtent apie šių kuro siurblių specifiką ir kuriuose automobiliuose jie naudojami.