Bosch piezo purkštukai

03/25/2020

Kiekvieną dieną sulaukiame skambučių, jog nieks netvarko Bosch piezo purkštukų, arba po remonto jie maximum tarnauja savaitę. Mes galime drąsiai atsakyti, kad tai yra visiška nesąmonė. Žemiau atsakysime į dažnai užduodamus klientų klausimus.


Perkant naudotus purkštukus klientas turi sau užduoti šiuos klausimus:

  • Kiek laiko jie tarnaus?
  • Ar jie ne tokie patys kaip mano?
  • Dėl kokių priežasčių įvyko gedimas?
  • Ar užteks 3 dienų garantijos?


Taigi, kiek laiko jie tarnauja? Jau penktus metus yra stebimas Volkswagen Touareg 3.0 tdi 165 kw. Lyg šiol: variklis idealiai dirba nedumina, nesipurto, kuro sąnaudos nepakitusios. Po remonto yra nuvažiuota 96 tūkst. km prieš tai buvo peržiūrėtas išplautas degalu bakas, išvalytos visos magistralės sutvarkytas aukšto slėgio siurblys, sumontuotas papildomas filtravimo elementas.

Gaunant nuimtus purkštukus mes klientui suteikiame informaciją dėl kokių priežasčių įvyko gedimas, į ką būtina atkreipti demesį. Ar tai nuo resurso (tarnavimo laikas) įvyko gedimas ar iš tikrųjų yra kokios bedos pačiame automobilyje. Po atlikto remonto purktštukai ant stendo nepriekaištingai atlieka savo darba.

Geriausia ir teisingiausia kreiptis pas savo srities specialistus - taip Jus esate užtikrinti, kad yra teisingai atliekamas darbas, ir tai , jog tas specialistas galės išrašyti garantiją savo atliktiems darbams.

Pasitaiko atvejų, kai klientai nepaiso įspėjimu kai po remonto yra pranešta gedimo priežastis kaip pvz. purkštukai sugedo del svietimkunių. Tai yra metalas, kuris yra varomas iš aukšto slėgio siurblio į purkštukus, o po siurblio nebėra jau jokių filtravimo elementų ir viską, ką turi viduje siurblys bėga dideliu slegiu i purkštukus. Tokiu atveju, kai klientas atsisako remontuoti gedimo priežastį, dažniausiai užtenka nuvažiuot 10 km ir automobilis jau stovi, pavadinkim, tai pinigų išmetimas į balą.