Automobilio remontas "nuotoliniu" būdu - siuntimas paštu

03/05/2019

Automobilio dalių siuntimas paštu - ką reikia žinoti? Kartais nutinka taip, kad tenka dirbti su klientais iš visos Lietuvos - gerų automobilio kuro sistemos specialistų juk ne tiek ir daug... :) Tokiu atveju, jeigu klientai yra toli nuo mūsų, ir negali transportuoti kuro sistemos elementų automobiliu, visada galima siųsti paštu.

Kaip pasiruošti siuntimui paštu?

Siekiant įsitikinti, kurioje tikslioje vietoje yra gedimas, ar gedimas yra kuro sistemoje, rekomenduojame artimiausiame ir patikimiausiame autoservise atlikti automobilio diagnostiką. Taip bus užtikrinta didesnė tikimybė, kad bus siunčiama remonto reikalaujanti kuro sistemos dalis.

Ruošiantis siuntimui, reikia nepamiršti apie tinkamą kuro sistemos dalies išmontavimą iš automobilio. Prieš nuiminėjant kuro sistemos dalis, rekomenduojame išplauti variklį, kad būtų pašalinta galimybė nešvarumams patekti į kuro sistemą, taip pat reikia uždaryti apsauginiais dangteliais.

Kokios kuro sistemos dalys siunčiamos paštu?

Siuntimui paštu tinkami kuro sistemos elementai:

  • Aukšto slėgio kuro siurblys;
  • Purkštukai;
  • Aukšto slėgio rampa;
  • Aukšto slėgio vamzdeliai;
  • Degalų filtras.

Švara - svarbus momentas!

Gavus siuntinį paštu, pasirūpinsime jūsų automobilio kuro sistemos dalių švara - kiekvienas kuro sistemos elementas yra kruopščiai plaunamas ultragarsinėje vonelėje, kad išvengtume net smulkiausių nešvarumų. Verta atsiminti, kad gavę patikrintą ir suremontuotą kuro sistemos dalį, reikia ir Jums pasirūpinti švara montuojant kuro sistemos elementus, pvz.: purkštukai turi būti montuojami idealioje švaroje. Taip pat, montuojant gautą elementą, patalpos turi būti ne tik švarios, bet ir uždaros.

Švara kuro sistemos ir montavimo darbuose yra itin svarbi. Naujose detalėse, yra minimalus tarpeliai, patekus netgi smulkiems nešvarumams, arba abrazyvinėms dalelėms - šį detalė jau tinkamai nebedirbs arba išvis nepasileis.

Susidūrus su kuro sistemos gedimais ne pirmą kart:

Jeigu jau ne pirmą kartą susiduriama su kuro sistemos gedimais, verta atkreipti dėmesį ir peržiūrėti tokius elementus kaip: degalų filtras, kuro bakas. Nėra tokio dalyko kaip nekokybiškos detalės, nes visus gedimus lemia nekokybiškas kuras arba filtravimo elementai.

Nerekomenduojame to daryti namuose:

Dažnas atvejis, kuomet klientai savo jėgomis mėgina tvarkyti nuosavus automobilius. Mes, žinoma, nerekomenduojame to daryti patiems, neturint tam reikalingų žinių ir įrankių. Kuro sistemos remonto technologijoje yra dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį remontuojant automobilį, ko dažnai dauguma nepadaro, o po kažkurio laiko gedimai vistiek grįžta. Kaip sakoma: "skupas moka du kartus". Todėl rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie atliks šį darbą pagal visą remonto technologiją ir užtikrins gerą Jūsų variklio darbą ilgam laikui.